Co nevidět bude nový web bgcz.net

Autor: RaCeK <racek[zavinac]bgcz.net>, Téma: BGCZ.net, Vydáno dne: 04. 07. 2018

Vážení návštěvníci tohoto webu. Vzhledem k několika závažným okolnostem, které nás tlačí, bude nový web spuštěn nejpozději 21. července 2018. Plynou z toho různé lapálie a změny...

Je spousta funkcí, které už po úpravách po útocích hackerů na tento web nefungují. A tak netušíme, co všechno ze starého webu se nám podaří přenést na nový server, kromě článků, které už máme přenesené do nového. Rádi bychom starý web nechali běžet v offline verzi a umožnili jeho dostupnost jako archiv. Nebudeme ale zcela určitě přenášet databázi uživatelů, tedy registrovaných čtenářů. Kdo bude chtít využívat funkce, které vyžadují registraci, může se registrovat znovu. A navíc GDPR a takový blbosti... :-)

Mezi takové funkce vyžadující přihlášení patří např. Inzerce. Bude nutné vložit své inzeráty do nového systému znovu. Nový web umožní snadnou editaci všech vašich inzerátů z jednoho místa - jen na základě přihlášení uživatele. Tzn. nebude potřeba žádné další heslo, jako u starého systému.

Komentovat články a odesílat nové články do redakce bude rovněž možné po přihlášení. Články a pozvánky na akce budou nově mnohem lépe podporovat obrázky, takže zájemci mohou odesílat fotky a plakáty současně se zadávaným článkem.

Do Diskuze/Poradny bude také možné psát po přihlášení. Stejně jako komentáře článků, tak ani sekci Diskuze/Poradna není možné přenést do nového systému.

To je zatím vše důležité. Nemůžu za sebe slíbit, že bude fungovat všechno hned od začátku, protože času už je málo. Ale naším cílem je spuštění webu v rozumné formě a funkcionalitě do 21. 7. 2018.

Mějte tedy po spuštění trpělivost a pokud objevíte nedostatky a chyby, dejte nám, prosím, o nich vědět e-mailem na redakce@bgcz.net

Děkujeme