Kanadská formace Murder Murder – 15. až 17. 5. 2018 Praha, Poděbrady, České Budějovice

Autor: přišlo poštou <>, Téma: Archiv - Pozvánky na akce, Zdroj: Viktor Molhanec, Vydáno dne: 03. 05. 2018

Datum 15. května 2018 si ve svých diářích mohou červeně zakroužkovat všichni  milovníci současného autentického country říznutého punkem. Do pražských Vršovic tentokrát nedorazí Rozenheim, ale bad boys ze severního Ontaria v Kanadě – kapela Murder Murder.

V rámci svého letos již druhého výjezdu do Evropy tahle vypečená šestičlenná parta desperátů v Café V Lese představí skladby ze svojí poslední desky Wicked Lines & Veins a dozajista svým vystoupením obhájí svoji reputaci jako "six piece shit kicking acoustic set up".

Murder Murder ve svojí tvorbě míchají tradiční country a folk se současným náhledem na život v izolovaném Severním Ontariu a špetkou punkové energie. Výsledkem je něco, co samotní Murder Murder nazývají punk-rock-bluegrass-country balady, nebo taky zkráceně murder balads.

Jako support se s headlinerem celého večera v disciplíně "ne úplně veselé písničky za doprovodu akustické kytary", popasují folkoví harcovníci emozpěv, tentokrát nikoliv v klasickém duu, ale hned ve čtyřech. Bicí sice v tomto kvartetu nebudou, ale kdo emozpěv zná, dobře ví, že dupárna to bude i bez nich.

Vstupenky na koncert budou v předprodeji k dostání v síti goout.cz za 200.- CZK +poplatky nebo za 250.- CZK na místě v den koncertu.

15. 5. 2018 Café v Lese, Praha
16. 5. 2018 Boss Bar, Poděbrady
17. 5. 2018 MC Fabrika, České Budějovice

Více informací na:
www.murdermurder.net
www.23promotion.com
www.cafevlese.cz


Viktor Molhanec
viktor@23promotion.com